Контактирајте не

43d9caa6

Адреса

Бр.9 Пат ChangWanXi, Зона за економски развој, Данјанг, Кина

Телефон

0086-511-86058111

0086-511-88035999

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Главни апликации

За да може да се користи во транспорт, аеронаутика, петро-хемиски индустрии.

Воз

Цевки

Фотоволтаичен панел

Е-автобус

Контејнери

Авион-контејнер

Возила

Комбиња и камиони

Композитен преносен столб