Na kontaktoni

43d9caa6

Adresë

Nr.9 Rruga ChangWanXi, Zona e Zhvillimit Ekonomik, DanYang, Kinë

Telefoni

0086-511-86058111

0086-511-88035999

Orë

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Aplikimet kryesore

Kështu që mund të përdoret në transport, aeronautikë, industri petro-kimike.

Treni

Tuba

Panel-fotovoltaik

Autobus elektronik

Kontejnerë

Aeroplan-kontejner

Automjete

Furgona-dhe-Kamionë

Kulla e Përbashkët e Transmetimit