Kinë Shtresë e zgjeruar për injeksion Prodhuesi dhe Fabrika e derës anësore | Qiyi

Shtresë e zgjeruar për derën anësore të injektimit

Shtresë e zgjeruar për derën anësore të injektimit

Përshkrim i shkurtër:

Përdorimi i CFRPLUS® Uni-Direction Tape si shtresa të zgjeruara, dizajn dhe prodhim nga klienti. Ka përparësinë e forcës së lartë, peshës së lehtë, rezistencës ndaj goditjeve, rezistent ndaj korrozionit etj.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Përdorimi i CFRPLUS® Uni-Direction Tape si shtresa të zgjeruara, dizajn dhe prodhim nga klienti.
Ka përparësinë e forcës së lartë, peshës së lehtë, rezistencës ndaj goditjes, rezistencës ndaj korrozionit etj.

aplikimi i produktit


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Aplikimet kryesore

  Kështu që mund të përdoret në transport, aeronautikë, industri petro-kimike.

  Treni

  Tuba

  Panel-fotovoltaik

  Autobus elektronik

  Kontejnerë

  Aeroplan-kontejner

  Automjete

  Furgona-dhe-Kamionë

  Kulla e Përbashkët e Transmetimit